تخصص شرکت

طراحی زیرساخت شبکه های کابلی و بیسیم - 7 سال
طراحی راهکارهای پیچیده امنیت اطلاعات - 5 سال
طراحی و پیاده سازی سرورهای مجازی - 7 سال
هوشمند سازی - 1 سال
شبکه های تلفن مبتنی بر آی پی - 4 سال

شرکت روبینا پردازش اکسین

شرکت روبینا پردازش اکسین (روبیکو)

روبیکو در سال 1391 تاسیس شد و کار خود را در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات و شبکه آغاز نمود. این شرکت در افق 10 ساله خود حضور در بین 10 شرکت برتر فناوری اطلاعات کشور را ترسیم کرده است. پس با تکیه بر تخصص کارشناسان فنی خود برای نیل به این هدف، مجدانه در حال تلاش بوده و نتایج درخشانی را نیز بدست آورده است. روبیکو در اواخر سال 96 سند چشم انداز 10 ساله خود را مورد بازنگری جدی قرار داد تا مسیر را برای رسیدن به ماموریت 10 ساله خود هرچه بیشتر هموار سازد. شرکت روبینا پردازش اکسین در حال حاضر فعالیت در حوزه های طراحی زیرساخت های شبکه، امنیت شبکه، طراحی راهکارهای پیچیده شبکه ، هوشمند سازی تجهیزات صنعتی و پروژه های برنامه نویسی را در دستور کارخود قرار داده است. روبیکو در قالب طرح های کلان پژوهشی-عملیاتی نیز پروژه ای موسوم به تجربه آموز در دست داشته که با هدف تولید محتوای دیجیتال آموزشی ایجاد گردیده و موفقیت های بسیار بزرگی نیز در این راستا بدست آورده است.

روبیکو با شعار “بزرگ فکر کن، انجامش بده” همیشه در تلاش است مشتریان بالاترین سطح کیفیت خدمات را تجربه کرده و در این راستا حداکثر ظرفیت خود را به کار گرفته است.

سخن مدیر عامل

در دنیای فناوری اطلاعات هر حرکتی که در آن جایگاه ویژه ای برای این فناوری دیده نشده محکوم به شکست است. حال آن که باقی ماندن در کورس رقابت های مبتنی بر این فناوری یپش نیاز هایی نیز دارد. تصور اینکه شما به عنوان یک ارگان دولتی یا خصوصی فعالیت های خود را بر پایه این تکنولوژی بنا کنید و از مجازی سازی قافل باشید و یا فکری برای امنیت داده های نکنید غیر ممکن است. سهل انگاری در استفاده از تکنولوژی های روز در برخی موارد از استفاده نکردن از آن به مراتب خطرناک تر است. ایجاد زیر ساخت های بهینه، سناریو های مهندسی شده پشتیبان گیری، طراحی سناریو های همه جانبه ی امنیت و استفاده بهینه از منابع به کمک مجازی سازی همه و همه لازمه ی ورود حرفه ای به دنیای فناوری اطلاعات می باشند.

شرکت روبینا پردازش اکسین با تکیه بر توان متخصصان خود در تلاش است تجربه بالاترین کیفیت خدمات را برای مشتریان خود محقق سازد و ورود به این دنیای پر چالش را هر چه بیشتر لذت بخش کند.

مصطفی مولائی

موسس شرکت / کارآفرین / متخصص شبکه و امنیت اطلاعات / مدرس بین المللی
مدیر عامل شرکت روبیکو، متخصص، روبینا پردازش اکسین، متخصص شبکه
0
متخصص
0
مشتری راضی
0
پروژه های در حال اجرا

مشتریان شرکت